243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Imazsámoly

764. Imazsámoly

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, térdeplő és könyöklő részén bársony borítással

100*73*50 cm