243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kalapos férfi portréja, 1915

468. Delarne, J. jelzéssel

Kalapos férfi portréja, 1915

olaj, fa

64*60 cm

j.j.k.: J. Delarne, 1915, ho. vakrámán felirat: "M. Bekens portret"