243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Nyílt levél", 1992

610. ef Zámbó István (Salgótarján, 1950 -)

"Nyílt levél", 1992

olaj, farost

75*29 cm

j.h.o.: ef Zámbó