243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Altató

493. Kohán György (Gyulavári, 1910 - Gyula, 1966)

Altató

olaj, vászon

80,5*60 cm

j.b.l.: Kohán