243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kétajtós ruhásszekrény

683. Kétajtós ruhásszekrény

osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és topolyagyökér borítással, jávorfa és diógyökér intarziával, faragott és esztergált díszítéssel, eredeti kovácsoltvas veretekkel és zárszerkezettel, 1 db kulccsal, sérült

230*185*70 cm