243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ruhásszekrény

691. Ruhásszekrény

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, kulccsal

170*106*52 cm