243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Csendélet pipával, 1969

478. Román György (Budapest, 1904 - Budapest, 1983)

Csendélet pipával, 1969

olaj, farost

80*60 cm

j.j.l.: Román György 1969