243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Piaci jelenet

548. Gáll Ferenc, Erdélyi (Kolozsvár, 1912 - Párizs, 1987)

Piaci jelenet

olaj, papír, kartonon

41*51 cm

j.b.l.: Gáll F.