243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Nagylány"

449. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)

"Nagylány"

olaj, vászon

73*60 cm

j.n. ho.: Magyar Nemzeti Galéria új magyar képtár letéti címke