243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Türkmén teve nyeregtakaró

838. Türkmén teve nyeregtakaró

20. sz. közepe, szövött technika, filc hátlappal

144*122 cm