243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tanyarészlet szénaboglyákkal, 1953

428. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Tanyarészlet szénaboglyákkal, 1953

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Herman Lipót 1953 júl.