243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Ebéd"

511. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)

"Ebéd"

olaj, vászon

110*90 cm

ho.: Magyar Nemzeti Galéria Új Magyar Képtár letéti címke