243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tükör

779. Tükör

Velence vagy Murano, 20. sz. eleje, fa korpuszon csiszolt, színtelen üveg és színes üvegpaszta díszítéssel

100*62 cm