243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Gépmadár

658. Szlávics László (Kislengyel, 1927 - Budapest 1991)

Gépmadár

m: 49 cm

j. az alján: Sz. L.