243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Iráni "Jaf" nyeregtáska

846. Iráni "Jaf" nyeregtáska

20. sz. közepe, csomózott és szövött technika

90*64 cm