243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Hidegkúti táj"

424. Gyelmis Lukács (Szabadka, 1899 - Budapest, 1979)

"Hidegkúti táj"

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Gyelmis L.