243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Újpesti kikötő télen, 1930

403. Cserepes István (Budapest, 1901 - Budapest, 1944)

Újpesti kikötő télen, 1930

olaj, vászon

48*61,5 cm

j.j.l.: Cserepes 1930