243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kelet-Turkesztáni "Khotan-Saf" selyem imaszőnyeg

857. Kelet-Turkesztáni "Khotan-Saf" selyem imaszőnyeg

20. sz. első fele, szenné csomózás

185*77 cm