243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Dolgozószoba garnitúra, 6 db-os

784. Dolgozószoba garnitúra, 6 db-os

Kozma Lajos, 1920-30 körül, fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa, faragott díszítéssel, íróasztal tetején intarziás díszítéssel és üveglappal, felújított, támlás szék: 95*46*46 cm,

íróasztal: 75*170*86 cm; karszék: 99*63*57 cm