243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Saul a damaszkuszi úton

501. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)

Saul a damaszkuszi úton

olaj, vászon

145*145 cm

j.j.l.: R.J. (ligatúrás)