243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Karszék, 2 db

672. Karszék, 2 db

magyar, 19. sz. vége, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, háttámláján címerábrázolással, kárpitozott ülőrésszel

145*80*70 cm