243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Napfényes ház tornáca

422. Schwartzné Forberger Madlén (működött a 20. sz. első felében)

Napfényes ház tornáca

olaj, karton

57,5*46 cm

j.b.l.: Schwartzné F. Madlén