243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tekercskép

830. Tekercskép

Japán, 19. sz. vége, tus, papír, jobb oldalon felirattal, fa zárórúddal, sérült

183*79 cm