243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kilátás a Balatonra, 1978

533. Zirkelbach László (Budapest, 1916 - ?)

Kilátás a Balatonra, 1978

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Zirkelbach László, 1978