243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Önarckép

452. Szántó Vera ( - )

Önarckép

olaj, vászon

90*70 cm

j.b.l.: Szántó; ho.: Műcsarnok törzskönyvi lap