243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Akt tanulmány, 1947

590. Ferenczy Béni (Szentendre, 1890 - Budapest, 1967)

Akt tanulmány, 1947

szén, papír

460*285 mm

j.l. felirat: A Fransoi noel 1948; j.b.l.: F. B. Roma 1947