243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Női akt

585. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Női akt

akvarell, toll, papír

290*390 mm

j.b.l.: BA