243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Akt lepellel, 1952

649. Darville, Alphonse (Mont-sur-Marchienne, 1910 - Charleroi, 1990)

Akt lepellel, 1952

m: 39 cm

j. hátul: Darville 2-52

talpon kis sérüléssel