243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tanka

834. Tanka

Tibet, 19. sz. közepe, tempera, vászon selyem szegéllyel, Vajrabhairava-Yamantaka (az Alvilág Ura) 34 karú ábrázolásával, kopott, sérült

90*65 cm