243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Napfürdőző gyerekek

520. Mohi (Muhy) Sándor (Derc, 1902 - Kolozsvár, 2001)

Napfürdőző gyerekek

olaj, vászon

85*73 cm

j.j.l.: Mo; ho.: Mohy pinxit; ho. autográf felirat: Mohy Cluj, Analógia: Banner Zoltán: Mohy Sándor, Kriterion, Bukarest, 1982. Fiúk a kertben 1934