520. Mohi (Muhy) Sándor (Derc, 1902 - Kolozsvár, 2001)
Napfürdőző gyerekek
olaj, vászon
85*73 cm
j.j.l.: Mo; ho.: Mohy pinxit; ho. autográf felirat: Mohy Cluj, Analógia: Banner Zoltán: Mohy Sándor, Kriterion, Bukarest, 1982. Fiúk a kertben 1934