243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Tavasz a Dunán"

597. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

"Tavasz a Dunán"

rézkarc, papír

235*365 mm

j.j.l.: Szőnyi István