243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tornácon, 1925

580. Ruttkay György (Vágselye, 1898 - Miskolc, 1975)

Tornácon, 1925

akvarell, papír

215*285 mm

j.j.l.: Ruttkay 925