243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lenin

574. Scheiber Hugó (Budapest, 1873 - Budapest, 1950)

Lenin

grafit, papír

560*350 mm

j.j.l.: Scheiber H.