243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Önarckép

598. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Önarckép

rézkarc, papír

130*100 mm

j.j.l.: Szőnyi István