243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Kerek Erzsi", 1939

514. A. Tóth Sándor (Rimaszombat, 1904 - Pápa, 1980)

"Kerek Erzsi", 1939

olaj, vászon

73*63 cm

j.j.l.: A. Tóth S. 1939