243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Poroló lány, 1941

516. A. Tóth Sándor (Rimaszombat, 1904 - Pápa, 1980)

Poroló lány, 1941

olaj, vászon

70*47,5 cm

j.j.l.: Tóth S.