243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Játékasztallá alakítható konzolasztal

761. Játékasztallá alakítható konzolasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa faragott díszítéssel, kinyitható lapján posztó rátéttel

becsukva: 80*100*50 cm; kinyitva: 80*100*100 cm