243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Konzolasztal

681. Konzolasztal

magyar, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, tömör diófa lábazatán faragott díszítéssel, egy fiókkal, sérült

80*117*58 cm