243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Remete

826. Remete

Tibet, 19. sz., (Tsgan Evgen)"the white old man" ábrázolása, hátoldalán szanszkrit felirat dbu-csan nyelvjárásban, festett vászon

41,5*29,5 cm