243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vitorlások

556. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

Vitorlások

olaj, karton

26,5*39,5 cm

j.j.l.: Marosán