243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Képkeret

720. Képkeret

magyar, 19. sz., fenyőfa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, kis sérülésekkel

123*105 cm; belső méret: 100*76 cm