243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Asztalka

770. Asztalka

osztrák, 20. sz. eleje, tömör tölgyfa, sárgaréz papucsokkal, csiszolt üvegbetétekkel, eredeti zárral, kulccsal, felújított

63,5*55*55 cm