243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Siófoki strandon

549. Diósy Antal (Budapest, 1895 - Budapest, 1977)

Siófoki strandon

akvarell, papír

370*270 mm

j.j.l.: Diósy Antal Siófok