243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Zenedoboz

696. Zenedoboz

Svájc, 19. sz. második fele, fekete lakkfestett és diófa borítású intarziás tokban, működő, 8 dallamot játszó működő zeneszerkezettel (kopott), 1 db kulccsal

15,5*52*22 cm