243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Paris királyfi frígiai sapkában, 1899

448. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Paris királyfi frígiai sapkában, 1899

olaj, vászon

51*24 cm

restaurált