243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lófékező, 1921

602. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Lófékező, 1921

szén, papír

230*290 mm

j.j.l.: Szőnyi 921