243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falurészlet lovaskocsival

443. Jankay (Deutsch) Tibor (Békéscsaba, 1899 - Los Angeles, 1994)

Falurészlet lovaskocsival

olaj, vászon

54*58,5 cm

j.j.l.: Jankai D. Tibor