243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tálalószekrény

763. Tálalószekrény

osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, tetején márványlappal, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal

205*110*60 cm