741. Szekrényke
osztrák, 1800 körül, fenyőfa és tölgyfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás díszítéssel, lábazatán faragott díszítéssel, eltolható redőnyös ajtóval, sérült
82*41*33,5 cm