243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szekrényke

741. Szekrényke

osztrák, 1800 körül, fenyőfa és tölgyfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás díszítéssel, lábazatán faragott díszítéssel, eltolható redőnyös ajtóval, sérült

82*41*33,5 cm