243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra

706. Kandalló óra

francia, 19. sz. közepe, felesütős szerkezettel, aranyozott bronz tok, felhúzókulccsal

m: 41 cm